Jong Rabo

Auteur: Jessica White, Bestuur

Heb je een breed netwerk binnen en buiten de Rabobank Groep?
Vind je het leuk om dit netwerk uit te bouwen door nieuwe contacten te leggen en te onderhouden?
Kun jij je voor drie jaar committeren aan het bestuur?
…. Maar bovenal vind je het leuk om je in te zetten voor het bestuur van Jong Rabo?

Dan zoeken wij jou als onze nieuwe bestuurslid Externe Betrekkingen!

Wat doe je als Externe Betrekkingen?

Als Externe Betrekkingen zorg jij voor het behoud van onze huidige interne en externe netwerken en creëer jij nieuwe relaties met interessante partners, andere verenigingen en groepen waarmee wij mogelijk in de toekomst kunnen samenwerken. Niet alleen in de financiële sector, maar ook daarbuiten en niet alleen nationaal, maar ook internationaal. Hiermee zorg jij ervoor dat wij als vereniging ons netwerk verbreden, onze kennis kunnen delen en nieuwe kennis kunnen opdoen. Tevens is het bestuurslid Externe Betrekkingen net als ieder ander bestuurslid betrokken bij het ‘besturen’ van Jong Rabo en ben je medeverantwoordelijk voor de aansturing van de commissies die jij onder jouw hoede hebt.

Wat moet ik doen in het bestuur?

Jong Rabo heeft meer dan 1250 leden, ruim 60 commissieleden/voorzitters en zes bestuursleden. De commissieleden/voorzitters vormen commissies. Zij organiseren de activiteiten en zorgen voor een levendige vereniging. De bestuursleden dragen de verantwoordelijkheid voor de koers van de vereniging en sturen de verschillende commissies aan, hier zal jij dus een onderdeel van zijn! Samen met de medebestuursleden kijken wij naar het nu en naar de toekomstvisie van de vereniging.

En wie zoeken wij?

Profiel:

  • Je houd van netwerkactiviteiten en nieuwe mensen leren kennen
  • Je weet goed contacten warm te houden op de lange termijn
  • Je hebt een breed netwerk binnen de Rabobank en vindt het leuk om dit netwerk nog verder uit te breiden
  • Je draagt graag bij aan het onderwerp Inclusie & Diversiteit binnen Rabobank én Jong Rabo
  • Je bent communicatief vaardig
  • Je werkt graag samen en pakt je verantwoordelijkheden

Je bent enthousiast, en nu?

Wij ontvangen graag voor maandag 19 oktober 2020 je CV, motivatie, beoogde bestuursperiode en toekomstvisie op Jong Rabo op het e-mailadres sasja.van.ravens@rabobank.nl. Voor vragen over de rol Externe Betrekkingen kun je contact opnemen met Karin Hereijgers.

Extra informatie:

Start en periode

Startdatum: Overdracht: oktober/november
Start: november
Duur: 2 á 3 jaar
Tijdsindicatie: 10 – 12 uur per week
Extra: op 5 november van 18.00-21.00 vindt de kick-off plaats van het nieuwe commissiejaar. We vinden het fijn als je daar bij kunt aansluiten. Dus houdt deze vrij in je agenda!

Wij zoeken een nieuwe bestuurslid Externe Betrekkingen!

"Empowerment van onze leden hebben we laten zien door hen een podium te geven en de klankbordrol als vereniging te versterken. Op die manier dragen wij bij aan de ontwikkeling van Rabobank én die van onze leden.”

Marijke Klaver – Voormalig voorzitter Jong Rabo