Jong Rabo

Auteur: Karin van Tongerlo, Marketing- en Communicatiecommissie

Jong Rabo is als sinds enige jaren niet meer weg te denken uit LinkedIn, Facebook en Yammer. Steeds vaker weten onze leden de weg te vinden naar de sociale media kanalen waarop onze vereniging actief is. Meer en meer brengt de communicatiecommissie de zorgvuldig georganiseerde activiteiten via social media onder de aandacht van onze leden. Sinds kort zijn wij ook actief op Instagram! Hier kun je voornamelijk terecht voor leuke kiekjes over activiteiten die inmiddels gepasseerd zijn. En natuurlijk geldt: #follow4follow & #like4like.

Jong Rabo lanceert Instagram

"Empowerment van onze leden hebben we laten zien door hen een podium te geven en de klankbordrol als vereniging te versterken. Op die manier dragen wij bij aan de ontwikkeling van Rabobank én die van onze leden.”

Marijke Klaver – Voormalig voorzitter Jong Rabo