Jong Rabo

Auteur: Karin van Tongerlo, Marketing- en Communicatie commissie

Jong Rabo is als sinds enige jaren niet meer weg te denken uit LinkedIn, Facebook en Yammer. Steeds vaker weten onze leden de weg te vinden naar de sociale media kanalen waarop onze vereniging actief is. Meer en meer brengt de communicatiecommissie de zorgvuldig georganiseerde activiteiten via social media onder de aandacht van onze leden. Sinds kort zijn wij ook actief op Instagram! Hier kun je voornamelijk terecht voor leuke kiekjes over activiteiten die inmiddels gepasseerd zijn. En natuurlijk geldt: #follow4follow & #like4like.

Jong Rabo lanceert Instagram

"Door onze leden in contact te brengen met jongeren van andere verenigingen worden ze uitgedaagd om out of the box te denken,
dat resulteert in leerzame multidisciplinaire bijeenkomsten met een prachtige dynamiek!”

Yannick de Rooij – Voormalig voorzitter Jong Rabo